Dobry Prelegent (Trener / Facylitator) to dobre wydarzenie!

To taki Prelegent, który : Inspiruje, Dotyka Emocji, Wzrusza, Porusza, Otwiera Serca i Umysły... Motywuje.

  • Jeśli chcesz Prelegenta, który na długo zapadnie w pamięci uczestników.
  • Jeśli potrzebujesz Trenera, który pozostawi w sercach ślad, stworzy bezpieczną przestrzeń, w której można z odwagą i zaufaniem otworzyć serce, przełamać schematy.
  • Jeśli lubisz oryginalność i potrzebujesz PRAWDZIWEJ INSPIRACJI i niesamowitej energii
  • Jeśli potrzebujesz zorganizować w swojej firmie poruszające, pełne emocji i refleksji spotkanie dla Kobiet, inspirujący warsztat tematyczny czy integracyjny wyjazd dla swoich pracowników czy Klientów

Postaw na doświadczenie, ciekawą historię, z którą utożsamią się uczestnicy ! Postaw na PRAKTYKA! POSTAW na OSOBOWOŚC I na CHARYZMĘ!

Image

JESTEM DO WZIĘCIA!
A dokładniej moja ENERGIA & WIEDZA & DOŚWIADCZENIE
i ogromna pasja jaką jest praca z drugim człowiekiem…

Image

Kim Jestem?

Słynę z nieszablonowanych metod pracy i niesamowitej kreatywności. Jestem nie tylko utytułowanym Trenerem Rozwoju Osobistego, ale też praktykiem Biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem- to czyni mnie oryginalną i skuteczną.

ŁĄCZĘ BIZNES & ROZWÓJ & KOBIECOŚĆ

Przestrzeń, którą tworzę (czy to podczas wystąpień publicznych czy warsztatów) pobudza do działania- wzrusza, inspiruje, motywuje, pozostawia w niedosycie i w dużej refleksji. Dotyka tych obszarów, które są triggerem do zmiany, dlatego ma tak nieoceniony wpływ nie tylko na rozwój osobisty, ale też na biznes i rozwój marki osobistej czy pomysłów na Siebie.

INSPIRUJĘ, MOTYWUJĘ, ZARAŻAM POZYTYWNĄ ENERGIĄ - najważniejszą WALUTĄ tego świata

Warsztaty, szkolenia czy wystąpienia Publiczne Martyny przyciągają tłumy. Jej energia i entuzjazm, ale też wrodzony optymizm i odmienny sposób myślenia – porusza serca, rozbudza uśpione marzenia, rozwija odwagę - jest ogromną motywacją i inspiracją do innych.

To wydarzenia, na które (jak twierdzą uczestniczki) się czeka, za którymi się tęskni, które zostawiają w sercu ślad. Przestrzeń, gdzie zapomina się o całym świecie. To wydarzenia, po którą sięgają nie tylko Fundacje, kobiece Stowarzyszenia czy Ośrodki Kultury, ale też duże Organizacje, dla których BIZNES TO LUDZIE, które szczególnie teraz (po pandemii i izolacji) potrzebują skutecznych metod by integrować zespoły i poprawiać komunikację, budować przynależność na fundamentach zaufania i autentyczności.

Martyna - to nie tylko KOBIETA SUKCESU, ale prawdziwa MENTORKA z misją inspirowania innych do ZMIAN, do dzielenia się swoim doświadczeniem, wiedzą i nieszablonowanym sposobem myślenia. Określana mianem "Wizjonerki z milionem pomysłów", która w każdej sytuacji, w każdym doświadczeniu (nawet tym trudnym) widzi nowe możliwości, szuka głębszego przekazu, wykorzystując potężne narzędzie jakim jest SAMOŚWIADOMOŚĆ.

Jej talent do szybkiego "łączenia kropek" i strategicznego myślenia przyczynia się do SUKCESÓW INNYCH, dla których jest nie tylko ekspertem i mentorem, ale też WIELKIM autorytetem. Została doceniona przez POLSKA TIMES w Plebiscycie Osobowość Roku 2018 w kategorii Biznes. Jej biografia jako wyraz uznania za istotne zasługi na rzecz społeczeństwa ukaże się w tegorocznej edycji Encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej – Britishpedia – miejscu, gdzie prezentowane są sylwetki wybitnych osobistości. To prawdziwa POLKA WOLNOŚCI.

Image