4 PORY ROKU Z KOBIECOŚCIĄ - III EDYCJA

Najbliższa, TRZECIA EDYCJA, tego projektu odbędzie się wiosną w pięknej TALARII (10-12.05.2024). Ta edycja będzie NIEZWYKŁA - będzie poświęcona ZMYSŁOM. Zabiorę Cię do Krainy Zmysłów. To wyjazd pełen inspiracji ubrany w mnóstwo niespodzianek. Kameralna Grupa & Najpiękniejsze pokoje & Odpoczynek ubrany w luksus & Fontanna pomysłów. Wyślij zgłoszenie i poproś o program. Liczba miejsc ograniczona.
 

4 PORY ROKU Z KOBIECOŚCIĄ

O takim wyjeździe marzy każda kobieta ...

Każda z nas pragnie czuć się piękna i doceniana, każda z nas pragnie mieć czas tylko dla siebie by zdjąć z siebie stres z dnia codziennego, marzy by choć na chwilę oderwać się od pełnionych ról, uwolnić się od licznych obowiązków i wyzwań, jakie stawia przed nami życie. Każda z nas pragnie poddać się swoim potrzebom i pozwolić innym zadbać o siebie.

Oderwij się od codzienności, zapomnij o obowiązkach i pozwól nam o Ciebie zadbać ! Zapraszam Cię do prawdziwej Krainy Kobiecości !

ZMYSŁOWOŚĆ & KOBIECOŚĆ & PEWNOŚĆ SIEBIE – to hasła fantastycznego projektu, który powstał z Miłości do Kobiecości oraz z ogromnej pasji, jaką są cykliczne spotkania z Kobietami

Image
Image

CZTERY PORY ROKU Z KOBIECOŚCIĄ to :

 • Autorski cykl 4 kameralnych wyjazdów zaprojektowany z myślą o Kobietach, inspirowany 4 porami roku i biografią wyjątkowej kobiety COCO CHANEL.
 • Niepowtarzalne pomysły na fantastyczne spędzenie czasu w kobiecej energii- gdzie zapomnisz o całym świecie i o tym ile masz lat !
 • Potęga różnorodności ubrana w trochę szaleństwa, trochę sportu, trochę relaksu, trochę medytacji, którą docenisz i zapamiętasz na długo !
 • Spektrum możliwości do celebrowania Kobiecości. Tu odkryjesz potencjał i blask Twojej Kobiecości, docenisz swoje piękno, poczujesz swoją wartość i zachwycisz się sobą
 • Luz, swoboda i spontaniczność
 • Odpoczynek z dala od codzienności – gdzie dostaniesz WIĘCEJ niż oczekujesz !
 • To spotkanie z samą sobą w zupełnie inny sposób !
 • To okazja do głębszej refleksji, ale też do spotkania z innymi kobietami, które zainspirują cię odcieniami swojej kobiecości
 • Dokładnie przemyślana koncepcja każdej  z 4 edycji : Lato, Jesień, Zima, Wiosna

BO …. KOBIECOŚĆ jest jak 4 PORY ROKU – ubrana w różne barwy, emocje, potrzeby ! To cykliczne wydarzenie, na które z niecierpliwością będziesz czekać !

Możemy się różnić, ale łączy nas wspólna potrzeba ODPOCZYNKU...

Image

CO WYRÓŻNIA TE WYJAZDY ?

LUKSUS & SPA & ODPOCZYNEK

To motto przewodnie tych wyjazdów.

Każda edycja to bogata oferta, wyjątkowi Goście i niespodzianki od Organizatora

Mnóstwo okazji do tego, żeby poczuć się pięknie , odważnie i zmysłowo. To prawdziwe spotkanie z Twoją Kobiecością w różnych jej odcieniach.

To również fantastyczna okazja do integracji i networkingu wyjątkowych Kobiet ( również do budowania relacji biznesowych )

 • Bez cywilizacji !
 • Bez Pracy !
 • Bez ograniczeń !
 • Bez pośpiechu !
 • Bez oczekiwań !

To prawdziwy efekt WOW !

To wyjazdy, które wyróżnia pomysłowy program. Formuła wyjazdów jest osadzona w sekrecie – to główny zamysł tego projektu. „Trust the process” – to główna dewiza tego programu. Jest jak podróż w nieznane, bo program jest niespodzianką, ale z kompasem w dłoni – a dokładnie w sercu. To okazja do wzmocnienia kontaktu ze swoją intuicją, z samą sobą. Koncepcja tego programu została opracowana z myślą o kobietach, które szukają równowagi i harmonii, chcą świadomie osadzić się w swojej kobiecej energii: w lekkości, w delikatności, jednocześnie nie tracąc niczego ze swojej MOCY I NIEZALEŻNOŚCI. To program dla kobiet, które lubią ODKRYWAĆ,, DOŚWIADCZAĆ, EKSPERYMENTOWAĆ –mówiąc wprost : „NIE WIEDZIEĆ”, poddając się procesowi, doświadczeniom, przełamując schematy, otwierając się na nowe możliwości. TO trening ODPUSZCZANIA KONTROLI I ZAUFANIA SOBIE.

Każda z 4 edycji tych wyjazdów jest inna, różni się programem i scenariuszem, ale łączy je wspólna wizja : Z MIŁOŚCI DO KOBIECOŚCI .. . Każda edycja to również nowy, zaskakujący scenariusz !
Bo nasza fantazja i kreatywność nie mają granic !
 

Partnerem wydarzenia „ 4 Pory Roku z Kobiecością jest TALARIA Resort & Spa

Image